Can Yaman yine bildiğiniz gibi! Muhabirlerle yaşadığı sorun sonrası açıklama geldi

Türkiye’de yer aldığı yapımlarla adını duyurduktan sonra kariyerine İtalya’da devam etme kararı alan Can Yaman, Sicilya’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

ANBEAN KAYDEDİLDİ

Bir otomobilin içinde olan ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen bir hayranının telefonunu alıp fırlatmıştı. O anlar başka biri tarafından videoya alınmıştı. Can Yaman’ın bu hareketi sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

“SİZE ORADAN NE OLUYOR?”

Can Yaman görüntüler gündem olunca sert ifadeler kullanarak bir açıklama yapmıştı; “Benim hayranlarımla aram çok iyi, hatta o kadar iyi ki o bile zamanında rahatsız etti sizi, problem hayranım olmayan hayran adı altında tacizci terbiyesizlerle” diyerek hayranlarıyla olan bir görüntüsünü paylaşan Yaman şunları yazmıştı:

Biliyorum seviyorsunuz öncesini bilip bilmeden ahkam kesmeyi, skandal gibi görünen bir şey olsa da ağzımıza geleni söylesek diye pusuda beklemeyi…Burada aylardır yaptığım yüzlece hayır işinden, güzelliklerden haberi bile olmayan tipler gelmiş oradan beni eleştiriyor, buradakileri bile rahatsız etmedi bu konu herkes beni savundu da size oradan ne oluyor, yetmedi mi oradaki mevzularla magazinler de bana kadar uzanıyorsunuz?

İTALYAN ARKADAŞLARIYLA İSTANBUL’DA

Can Yaman, önceki akşam Nişantaşı’nda bulunan Cabbar isimli mekanda yemekteydi. İtalya’dan 15 kişilik arkadaş grubuyla mekana gelen oyuncu, İtalyan arkadaşlarıyla mekanda yaklaşık üç saat kaldı.

YAPTIKLARINA ANLAM VERİLEMEDİ

Oyuncu, mekan çıkışı ise yine gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. İtalya’da kendisini cep telefonuyla çeken hayranının cep telefonunu fırlatmasıyla bir hayli tepki çeken oyuncu, yaptıklarından ders almamış olacak ki kendisini görüntüleyen gazetecilere, yanındaki arkadaşlarının engel olmaya çalışması, “Can Yaman ne yapmaya çalışıyor?” sorularını getirdi. Yaman’ın önünde görüntü alınmaması için adeta siper olan İtalyan arkadaşlarının yaptıklarına ise bir anlam verilemedi.?

“KONUŞMAYI GEREKLİ BULMUYORUM, O KADAR!”

Bu yaşananlardan gazetecileri sorumlu tutan Can Yaman, sosyal medya hesabından açıklama yaptı:

Bodyguardlarım(!) ve ben huzurlu İstanbul seyahatimiz. Can Yaman bildiğiniz gibi…Hani kameraları indirip beni artık çekmeyi bırakmıştınız, hani ben İtalya’nın yıldızıydım. E nerden çıktınız yine? Oh be çekmeyecekler diye biz de arada bir ona güvenip rahat rahat geziyorduk. Şimdiden söylüyorum, bundan sonra da konuşmayacağım. Olaylı bir gecem yok, tek olay sizlersiniz, rahatsızlık veren de sizlersiniz şov yapan da. Ben kendi aile ortamımda gayet keyifli ve huzurluyum, geçip arabama biniyorum.. Siz insanların gözüne ışıkları sokup yürümelerini engellediğiniz için size durup konuşulmadığında itildiğinizi kakıldığınızı terslendiğinizi düşünüyorsunuz, öyle bi şey de yok. Sadece huzur kaçıyorsunuz. Konuşmayı tercih etmiyorum ve gerekli bulmuyorum o kadar. Olay da yok skandal da. Bana müsaade, kendi sirkinizde size iyi oyunlar…

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x