Ayşen İnci’den Haluk Bilginer’e ‘Angelina Jolie’ esprisi: ‘Benim yerime o oynasın diye ısrar ediyormuş’

Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı ‘Şahsiyet’ dizisinin galası dün akşam yapıldı. Yakın zamanda Angelina Jolie’yle “Maria” filminde başrolü paylaşan Bilginer, konuyla ilgili soruya “Biz ‘Şahsiyet’ için buradayız” diyerek yanıt vermedi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, dizide Haluk Bilginer’in canlandırdığı Agah Beyoğlu karakterinin eşi Mebrure’ye hayat veren Ayşen İnci, “Ben onun karısı Mebrure’yi oynuyordum. Üçüncü sezon olursa Angelina Jolie oynasın diye ısrar ediyormuş. Haluk Bilginer’den şikayetçiyim” diyerek espri yaptı. Haluk Bilginer de meslektaşına sarılarak “Asla” dedi.

Bilginer daha ‘Şahsiyet’ hakkında, “Muhteşem bir kadro… Ben Şahsiyet’e bayıla bayıla katıldım. Bundan 5 sene önce senaryoyu okuduğumda dedim ki; ne olursa olsun başka ne iş varsa umurumda değil. Ben bunu oynayacağım. Ve çok severek oynadım. Bu şahane ekiple çalışmaya bayılıyorum. Her gün sete giderken lunaparka giden çocuklar gibiydim. Çok mutluydum. 5 yıl sonra 2 sezonun geldiğinde Hakan Günday’ın da dediği gibi bu sefer şahsiyetini arayan bir adamın hikayesi var. Umarım hepiniz beğenirsiniz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x