Aşkı Memnu dizisinin küçük oyuncusu, Survivor’un iddialı yarışmacısına kız arkadaşının videosunu zorla çekmekten hapis şoku

Şantaj suçlamasıyla yargılanan Batuhan Karacakaya’ya hapis şoku!

Eski sevgilisi Ayşe Fatma Aslanpay’a şantaj yaptığı iddiasıyla yargılanan Survivor yarışmasıyla tanınan Batuhan Karacakaya’nın ilk duruşması yapıldı. Duruşma, tarafların talebi doğrultusunda basına kapalı olarak gerçekleşti.

Karacakaya, duruşmanın ardından yaptığı açıklamada, “Her şey çok güzel gidiyor şu anda. Suçlamaları kabul edecek bir şey kalmadı ama çok güzel sürprizler var. Davanın ilk duruşması bitti şu an benim için güzel gidiyor” dedi.

Aslanpay’ın avukatı Ümit Becel ise, “Sanık Batuhan her ne kadar suçlamaları reddetmiş olsa da tüm ifadeler suçtan kurtulmaya yönelikti. İfadesinde ‘Medya gücümün ve kitlemin farkındayım, rezil olmayı göze alamadım. Bu nedenle o videoyu Ayşe’ye çektirmek zorundaydım’ dedi. Zaten bahse konu video izlendiğinde mağdura zorla ve darp korkusuyla yaptırıldığı iddianame de açıktır. Şikâyetimiz devam ediyor ve Sanık Batuhan’ın tüm HTS kayıtları da incelenecek. Sonraki celse karar verilecek” ifadelerini kullandı.

İddianamede, Batuhan Karacakaya’nın eski sevgilisi Ayşe Fatma Aslanpay’a şantaj yaptığı ve Aslanpay’ın zorla video çektiği iddia ediliyor. İddianamede, Karacakaya’nın bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması talep ediliyor.

Karacakaya’nın yargılanmasına devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x